Bilkent CYBERPARK Bil-Tel Kümesi Dünyanın En Büyük Teknoloji Fuarında!

Bilkent CYBERPARK, ABD’nin Las Vegas kentinde 155 ülkeden 4500 şirketin katılımı ile gerçekleşen ve dünyanın en büyük teknoloji fuarı olarak kabul edilen Consumer Electronic Show’a Bil-Tel Küme üyesi firmalarıyla birlikte katılım gösterdi.

8-11 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşen teknoloji fuarına Bil-Tel Küme üyesi firmalardan Bimetri, Ce Postive, Datamed, Dusoft, Innology, OBSS, Reysaş Teknoloji, T2 Yazılım ve Zeg Teknoloji katıldı. Katılımcı firmalar dünyadaki son teknolojik gelişmeleri yakından takip etme şansı yakalarken Amerika ve farklı ülkelerden gelen potansiyel müşteri ve iş partnerleriyle de bir araya geldi. Ek olarak firmalar Nesnelerin İnterneti, Yapay Zeka ve Blockchain gibi güncel teknolojilerdeki son gelişmelerin tartışıldığı panel ve konferanslara da katılım gösterdi.

Fuar öncesi 1 gün süreyle Los Angeles’ta temaslarda bulunan kafile, Amerika ve bölgede iş kurma, devlet destekleri, hukuki ve vergisel konular hakkında bilgilendirme toplantılarına katıldı. Dünyaca ünlü teknoloji firmaları ve uluslararası yatırımcılarla da bir araya gelen Bil-Tel Küme üyesi firmalar, ihracat ve uluslararasılaşma konularında atacakları somut adımlar hakkında önemli ipuçları edindi.

Oldukça verimli ve keyifli geçen heyetin ardından küme üyesi firmalar önemli bağlantılar ve dünyadaki en yeni teknolojiler hakkında bilgi edinerek yurda döndü.

© Tüm Hakları Saklıdır Bilkent CYBERPARK - KVKK Aydınlatma Metni

Made with Mobirise web theme